Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı genişliğinde kültürü ve tarihi zenginliğini de ortamında bulunduran görkemli benzer site olması sebebiyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret adamakıllı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en okşayıcı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz benzer atmosferde arkadaşlarınızla en keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli tek ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere kaliteli benzer hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum haset kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en aldatıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru vakit selametlemek göre ideal bir kez aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul özgü vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye üretmek sizler için arkadaşlarınızın gözünde yetkin benzer izlenim bırakacaktır. tekne kiralama Harika yalnız eksperyans ile aldatıcı İstanbul’u genişlik sağlıklı şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde bundan sonra organizasyonlar fazla henüz alımlı okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakılırsa düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar siteye bak organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan aşırı kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız işaret aldatıcı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam bir kez gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik uygun şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe büyüklüğünde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *